مردم ایران تسلیت متن همدردی با مردم کرمانشاه در رابطه با فاجعه کرمانشاه

ساخت وبلاگ
چکیده : روزنامه ای از حقد و کینه خود پرده برداشته و با هدف سوء استفاده از شرایط پیش امده و غم مردم تیتری سرا... با عنوان : مردم ایران تسلیت متن همدردی با مردم کرمانشاه در رابطه با فاجعه کرمانشاه بخوانید :
روزنامه ای از حقد و کینه خود پرده برداشته و با هدف سوء استفاده از شرایط پیش امده و غم مردم تیتری سراسر نفرت و نفاق را برای روزنامه خود انتخاب کرده و بصورت مستقیم به کشور عراق به عنوان مسبب حادثه زلزله اشاره مینماید و به جای آنکه طبق رسالت رسانه ای خود زبان گویا و همراه مردم باشد خود را بازیچه دست مشتی سیاست زده میکند که منافع حزبی و سیاسی خود را در تحریک اذهان میبینند و جاهلانه بر کوس نفاق و تفرقه میکوبند.
هنرمندی که همه عزت و آبرو و شهرت خود را از همین مردم دارد،با سوء استفاده از شرایط پیش آمده فرصت را غنیمت شمرده و به قیمت محکوم کردن شعار های برخاسته از آرمان های انقلاب به جناح رقیب خود حمله کرده و اقدام به تسویه حساب های ناشیانه ی سیاسی مینماید.
و نهایتا سیاست زدگانی از هر دوطیف که چشم بر انسانیت و شرایط بحرانی اوارگان و محرومیت ها میبندند و یکی جناح رقیب خود را به سبب اقداماتشان در دوران تصدی و مسولیت محکوم میکند و دیگری نیز به جناح مقابل برچسب سفسطه و فرار از واقعیات و عوام فریبی میزند و امان از قربانی شدن مردم بیگناه و زجر دیده زیر چرخ ارابه های بی رحم احزاب سیاسی و ناجوانمردانش.
باید به این امر واقف بود که ضمن درک اوضاع فعلی منطقه بحران زده،این نفرت پراکنی ها و تسویه حساب های سیاسی جناح ها هیچ کمکی به مردم غمدیده نمیکند و باید در این برهه همه تلاش خود را در جهت رفع کمبود ها و ارسال کمک های مورد نیاز محرومین و بازماندگان،ارسال کمک های درمانی برای مصدومین و اسکان زلزله زدگان با بسیج همه امکانات و برطرف نمودن کمبود هایشان نمایند.
مقام معظم رهبری در پیام تسلیت خود به صراحت به وظایف نهاد ها و مسولین اشاره فرمودند که:وظیفه‌ی مسئولان آن است که در همین اولین ساعات با همه‌ی همّت و توان به یاری آسیب‌دیدگان بویژه در زیر آوار ماندگان بشتابند و با بهره‌گیری سریع از همه‌ی امکانات موجود، از افزایش تلفات جلوگیری کنند.
ارتش و سپاه و بسیج، با نظم و سرعت به آوار برداری و انتقال مجروحان کمک کنند و دستگاههای دولتی چه نظامی و چه غیر نظامی همه‌ی توان خود را برای یاری آسیب دیده‌ها و خانواده‌های آنان به صحنه آورند.
همچنین ایشان ضمن اشاره به اولویت ها با در نظر گرفتن شرایط موجود،همه کسانی را که میتوانند " در سبک کردن بار مصیبت" و "جبران خسارات"موثر باشند به یاری مردم فرامیخوانند.
پس امید است که مسولان و صاحب نظران و موثرین در این امر ضمن پرهیز از جدل های سیاسی بی فایده اولویت فعلی را موارد فوق الذکر قرار دهند و انشاالله پس از مدیریت این بحران و ارامش اوضاع منطقه،کارشناسان مربوطه به آسیب شناسی ها و رفع نواقص پرداخته تا دیگر شاهد این حجم خسارت در هیچ کجای میهن سرفراز اسلامیمان نباشیم
باآرزوی شفای عاجل از درگاه خداوند متعال برای مصدومان و حادثه دیدگان عزیز غرب کشور.
والسلام

مجید شهماروند.


برچسب‌ها: مجید شهماروند , فاجعه کرمانشاه , زلزله کرمانشاه , علوم انسانی دبیرستان یاران مهدی , عج کرمانشاه,کرمانشاه,...
نویسنده : بازدید : 7 تاريخ : پنجشنبه 25 آبان 1396 ساعت: 4:36