مردم ایران تسلیت متن همدردی با مردم کرمانشاه در رابطه با فاجعه کرمانشاه

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
روزنامه ای از حقد و کینه خود پرده برداشته و با هدف سوء استفاده از شرایط پیش امده و غم مردم تیتری سراسر نفرت و نفاق را برای روزنامه خود انتخاب کرده و بصورت مستقیم به کشور عراق به عنوان مسبب حادثه زلزله اشاره مینماید و به جای آنکه طبق رسالت رسانه ای خود زبان گویا و همراه مردم باشد خود را بازیچه دست مشتی سیاست زده میکند که منافع حزبی و سیاسی خود را در تحریک اذهان میبینند و جاهلانه بر کوس نفاق و تفرقه میکوبند.
هنرمندی که همه عزت و آبرو و شهرت خود را از همین مردم دارد،با سوء استفاده از شرایط پیش آمده فرصت را غنیمت شمرده و به قیمت محکوم کردن شعار های برخاسته از آرمان های انقلاب به جناح رقیب خود حمله کرده و اقدام به تسویه حساب های ناشیانه ی سیاسی مینماید.
و نهایتا سیاست زدگانی از هر دوطیف که چشم بر انسانیت و شرایط بحرانی اوارگان و محرومیت ها میبندند و یکی جناح رقیب خود را به سبب اقداماتشان در دوران تصدی و مسولیت محکوم میکند و دیگری نیز به جناح مقابل برچسب سفسطه و فرار از واقعیات و عوام فریبی میزند و امان از قربانی شدن مردم بیگناه و زجر دیده زیر چرخ ارابه های بی رحم احزاب سیاسی و ناجوانمردانش.
باید به این امر واقف بود که ضمن درک اوضاع فعلی منطقه بحران زده،این نفرت پراکنی ها و تسویه حساب های سیاسی جناح ها هیچ کمکی به مردم غمدیده نمیکند و باید در این برهه همه تلاش خود را در جهت رفع کمبود ها و ارسال کمک های مورد نیاز محرومین و بازماندگان،ارسال کمک های درمانی برای مصدومین و اسکان زلزله زدگان با بسیج همه امکانات و برطرف نمودن کمبود هایشان نمایند.
مقام معظم رهبری در پیام تسلیت خود به صراحت به وظایف نهاد ها و مسولین اشاره فرمودند که:وظیفه‌ی مسئولان آن است که در همین اولین ساعات با همه‌ی همّت و توان به یاری آسیب‌دیدگان بویژه در زیر آوار ماندگان بشتابند و با بهره‌گیری سریع از همه‌ی امکانات موجود، از افزایش تلفات جلوگیری کنند.
ارتش و سپاه و بسیج، با نظم و سرعت به آوار برداری و انتقال مجروحان کمک کنند و دستگاههای دولتی چه نظامی و چه غیر نظامی همه‌ی توان خود را برای یاری آسیب دیده‌ها و خانواده‌های آنان به صحنه آورند.
همچنین ایشان ضمن اشاره به اولویت ها با در نظر گرفتن شرایط موجود،همه کسانی را که میتوانند " در سبک کردن بار مصیبت" و "جبران خسارات"موثر باشند به یاری مردم فرامیخوانند.
پس امید است که مسولان و صاحب نظران و موثرین در این امر ضمن پرهیز از جدل های سیاسی بی فایده اولویت فعلی را موارد فوق الذکر قرار دهند و انشاالله پس از مدیریت این بحران و ارامش اوضاع منطقه،کارشناسان مربوطه به آسیب شناسی ها و رفع نواقص پرداخته تا دیگر شاهد این حجم خسارت در هیچ کجای میهن سرفراز اسلامیمان نباشیم
باآرزوی شفای عاجل از درگاه خداوند متعال برای مصدومان و حادثه دیدگان عزیز غرب کشور.
والسلام

مجید شهماروند.


برچسب‌ها: مجید شهماروند , فاجعه کرمانشاه , زلزله کرمانشاه , علوم انسانی دبیرستان یاران مهدی , عج
نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : پنجشنبه 25 آبان 1396 ساعت: 4:36
برچسب‌ها : کرمانشاه,کرمانشاه,
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها